Menu

Partnerský program

Nakupujete u nás pravidelně, rádi nás doporučíte a chcete přitom získat zajímavý bonus?

Máte možnost stát se naším partnerem a vygenerovat si unikátní kód, který následně může kdokoliv použít u své registrace a aktivovat tím sérii slev a bonusů pro něj samotného, ale i pro vás. Partnerem se můžete stát, jakmile v našem obchodě budete mít 3 dokončené objednávky.

Akce se týká prvních třech objednávek vašeho známého, ale i kohokoliv jiného, kdo se zaregistruje s vaším unikátním kódem. V každé objednávce tato osoba získává slevu 50 Kč na celý nákup a vy ve stejnou chvíli získáváte 50 Kč do vaší Pejskovy pokladničky. Vy i váš známý tak máte možnost získat 150 Kč slevu na vaše nákupy v našem obchodě. Váš kód však může použít neomezený počet lidí, proto i vámi naspořená částka není limitována.

Sdílejte svůj unikátní kód rodině, známým nebo rovnou na sociálních sítí.

Naspořený obnos v Pejskově pokladničce můžete ihned uplatnit na svoji objednávku.

Chci se stát partnerem

Podmínky

Snažíme se náš program mít maximálně transparentní a jednoduchý:

  1. Stát partnerem se může jakýkoliv zákazník internetového obchodu BeCydog.cz, který má vytvořený zákaznický účet a má dokončené 3 objednávky za neomezenou dobu.
  2. Doporučení zákazníka je realizováno sdílením unikátního kódu, který může nový zákazník použít při registraci do internetového obchodu na adrese https://www.becydog.cz/muj-ucet/registrovat.
  3. Za jednoho doporučeného zákazníka můžete získat bonus do Pejskovy pokladničky maximálně 150 Kč.
  4. Počet doporučených zákazníků není omezený.
  5. Je zakázáno zakládat si vědomě nové účty se záměrem získat opakovaně bonus za doporučené zákazníky a nové objednávky.
  6. V případě porušení těchto podmínek může společnost BeCy Group s.r.o. zablokovat zákaznický účet a získané bonusy stornovat.
 
Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod.

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

pozitiva: rychlost a spolehlivost

Ověřený zákazník , před 2 měsíci

Dobrý přístup obsluhy,

Ověřený zákazník , před 3 měsíci

Jsem moc spokojená

Ověřený zákazník , před 3 měsíci