Menu

Bylo nebylo, jednoho dne se potkali dva buldočí kluci…

Příběh Owena a Gucciho začíná opravdu skoro jako pohádka. Oba dva dneska patří do našeho týmu a bez nich by vlastně ani žádný BeCyDog.cz nebyl. Tak se s nimi pojďte seznámit :-)

Owen a Gucci

Owen s modrou krví

Owen je náš první společný pejsek a v květnu pravidelně slaví své narozeniny. Že to bude buldok, bylo jasné už od začátku, a že to bude právě Owen, jsme věděli dokonce ještě dřív, než se „uhnízdil” u své psí maminky v bříšku. Je to takové naše princátko. A pravda neleží daleko, v žilách mu totiž opravdu proudí modrá krev. Jeho celé jméno zní Dag Sir Owen Bentley Leneyco a podle toho se také chová. Elegantně, nonšalantně, s grácií šlechtice, tak jak to jen buldok dokáže. Je to Gucciho starší a rozvážnější parťák. A víte, co na něm zbožňujeme nejvíce? Když při masírování těla legračně chrupká :-)

Torpédo Gucci

Zato jeho mladší bráška je doslova neřízená střela. Tedy, bráška.. spíš synovec. Oficiálně jsou naši kluci totiž strýček se synovcem. Gucci slaví narozeniny v září a je to takový náš „chráněnec”. Dostal se k nám vlastně úplně náhodou. Znáte, jak po internetu kolují nabídky psů, které lidé potřebují udat? Tak jedním z nich byl i náš Gucci, který tehdy bydlel v Praze a své paničce způsoboval velkou alergii. Druhého pejska jsme sice nehledali, ale rozhodnutí na sebe moc dlouho nenechalo čekat. Sbalili jsme Owena, cestou koupili pelíšek, misky a pár hraček a vyrazili pro Gucciho. Ti dva si okamžitě padli do noty a od té doby bez sebe neudělají ani krok. Gucci je takový typický mladší sourozenec, který se ničeho nebojí. A také všechno zničí :-)

Správná buldočí dvojka

Owen a Gucci o sebe navzájem úžasně pečují. Když jsou od sebe, stýská se jim. Navíc jsou to výborní testeři zboží, které prodáváme. Jejich buldočí povaha jim nedovolí, aby něco neroztrhali, nerozkousali nebo neoslintali. Nejradši proto mají odolné hračky Kong a Tuffy. Když se o hračku přetahují, hrozně zuří a člověk si pak připadá jako mezi dinosaury. Nejlepšího šlofíčka si dají na pelíšcích od Samohýlu, protože jsou krásně měkké a mohou si je packou načechrat. Často je ale najdete i pod židlí v kanceláři, aby byli blíž nám i vám.