Menu

Kdo jsme

Proč nakupovat zrovna u nás?

01

Kvalitní nabídka

Naše nabídka má vysoký standard. Stále pro vás a vaše pejsky nakupujeme nové produkty a domlouváme nové spolupráce s dodavateli. Veškeré nabízené produkty mají fotografii, která lze zvětšit, a samozřejmostí je i popisek.

 
02

Osobní přístup

Nevíte si s něčím rady? Chcete poradit? Neváhejte se na nás obrátit. V kontaktech na nás naleznete e-mail i telefon, neostýchejte se je využít. S úsměvem na rtech vám rádi poradíme.

 
03

Rychlé dodání

Taky nemáte rádi e-shopy, které udávají lživé dostupnosti? My také ne. U nás se vám to nestane. Zboží, které je označeno jako skladem, máme opravdu u nás. Objednávky se snažíme zpracovávat, co nejrychleji, aby vaši pejsci nemuseli dlouho čekat.

 

Pár slov o nás

Jsme malá rodinná firma, která je na trhu od roku 2015. Čteme se besidog.cz

Máme rádi pejsky a jsou nedílnou součástí našich životů. Ať jsou to placaté tváře dvou anglických buldoků, nervní vrcení ocáskem adoptovaných fen z azylu nebo velká vlčí láska. Sami nakupujeme většinu věcí online a víme, co nám na internetovém prostředí vadí a co nám naopak vyhovuje. Na začátku roku 2015 jsme začali realizovat myšlenku, kterou jsme v našich hlavách měli už nějaký ten rok: vytvořit obchod pro pejsky, ve kterém bychom sami rádi nakupovali. Vytvořit pohodlné prostředí, kde zákazníci budou spokojeni se službou i s dodacími lhůtami. Začali jsme na všem pracovat a vznikl tento internetový obchod. Do své práce nedáváme jen svoji sílu, vědomosti a zkušenosti, ale i srdce. Protože, kde jsou zvířata, tam musí být i velká láska.