Menu

Psí veletrhy a festivaly v roce 2022

Publikováno: 17. 3. 2022
Rubrika:  Zajímavosti
Husky

Vypadá to, že letos si budeme moci po delší době užívat akce během roku relativně bez omezení, a proto jsme vám k této příležitosti připravili seznam těch největších akcí, které se již nyní pro vás chystají. 

Vezměte diář nebo smartphone a pište si datumy. Je na čase vyrazit se svými čtyřnohými miláčky do společnosti, načerpat inspiraci a nové trendy.

Pojďme se na to podívat pěkně popořadě.

 

Duben - FOR PETS

Praha

Pražské Letňany budou patřit v termínu 7.-10.4. již 12. ročníku největšímu českému veletrhu zaměřeného na všechny domácí zvířata. Čeká vás zajímavý program plný novinek, zajímavých osobností, seminářů, ale i zábavy. Vaši pejsci jsou samozřejmě vítáni.

 

Květen - DOG EPIC VÍKEND 

Bramberk, Jizerské hory

Rozhledna Bramberk v Jizerských horách tradičně patří DOG EPIC RACE - celovíkendovému závodu páníčků a jejich pejsků, rozděleného do 4 etap, jehož celková délka čítá 28 km. Co však pro návštěvníky letos bude netradiční a úplně poprvé je DOG EPIC FEST a DOG EPIC TRIAL. Tento epický víkend v krásném prostředí se koná ve dnech 27.-29.5. a přihlášky můžete zasílat již nyní!

 

Červen - DOGFEST & INTERCANIS

DOGFEST

Praha

V červnu se připravte na 4. ročník největšího českého psího festivalu, který se koná v Praze ve dnech 17.-18.6. Tato akce bude opět plná zábavy a odreagování. Program je připraven pro celou rodinu, včetně dětí a psích mazlíčků. Těšit se můžete na soutěže, workshopy i například psí diskotéku.

 

INTERCANIS

Brno

Brněnské výstaviště bude ve dnech 25.-26.6. pořádat již neuvěřitelný 56. ročník Mezinárodní výstavy psů Intercanis, která bude probíhat jak ve vnitřních pavilonech, tak i ve venkovních prostorách areálu. Návštěvníci se již tradičně mohou těšit na zajímavý doprovodný program v podobě široké nabídky psích potřeb a krmiv, ale také na psí salony, zástupce chovatelských klubů nebo například majitele psích hotelů a penzionů.

 

Červenec - PRAŽSKÁ AGILITY PÁRTY 

Praha

O prázdninách bude pražská Chuchle ve dnech 8.-10.7. hostit mezinárodní agility závody. Podívaná bude opravdu stát za to, uvidíte ty nejlepší světové agility týmy na jednom místě a vaši pejsci u toho budou s vámi. Užijte si den v krásném prostředí plný zajímavého programu a napínavých závodů.

 

Srpen - PRAGUE EXPO DOG

Praha

Mezinárodní výstava TrioCACIB Prague Expo Dog proběhne 5. – 7. 8. a zůčastnit se jí můžete jako návštěvník i jako vystavovatel. Kromě chovatelů a jejich pejsků z různých koutů světa tu najdete i spoustu prodejců psích potřeb na jednom místě.

 

 
Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod.

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

pozitiva: rychlost a spolehlivost

Ověřený zákazník , před 3 měsíci

Dobrý přístup obsluhy,

Ověřený zákazník , před 3 měsíci

Jsem moc spokojená

Ověřený zákazník , před 3 měsíci