Menu

Skvost v misce: Tipy, jak ozdobit psí dort originálně a chutně

Publikováno: 9. 7. 2020
Rubrika:  Tipy a rady
herley

Blíží se narozeniny vašeho mazlíčka. K tomu patří pořádná oslava a samozřejmě i dort. O zdravý voňavý základ se postarala Michaela Smrčková, která pod značkou Animal Cake vyrábí speciální dortovou směs pro psy. Stačí jen ozdobit. Hledáte inspiraci? Tady jsou ty nejlepší tipy, jak z dortu vytvořit lahůdku i na pohled.

Animal Cake je suchá dortová směs ušitá pejskům na míru. Přidejte vodu, nechte ji ve formě na chvíli ztuhnout a korpus je hotový.

„Konečný vzhled necháváme na páníčkovi, který zdobení přizpůsobí mlsnému jazýčku svého chlupáče. Z fotografií, které od zákazníků dostáváme, je vidět, že mají bohatou fantazii a variabilitu dortu oceňují,“ vysvětluje Michaela.

acpes

Sázka na jistotu

Velkou radost udělají vašemu miláčkovi jeho oblíbené pamlsky. Poskládejte je kolem dortu, nebo ho jimi jednoduše posypte. Z toho se mu budou dělat boule za ušima.

Pokud máte rádi barvy a vzory, vyberte nápadnější pamlsky. U našich chlupatých kamarádů bodují třeba pruhované kachní sendviče, jehněčí trojúhelníčky nebo masové suchary ve tvaru kostí.

18360902_1740701599278889_82582242_n

Jako od maminky

Chcete, aby zvířecí dort vypadal podobně jako ten, na kterém si pochutnáváte vy sami? Ozdobte ho lidskými pochoutkami, které mohou i psi. Místo krému použijte tvaroh a navrch přidejte jablíčka, mrkvičku nebo třeba psí piškotky. Jen si pak dejte pozor, abyste ho omylem nezbaštili místo oslavence ;-)

S mírou a na míru

Samozřejmě musíte myslet na to, pro koho dort zdobíte. Dejte na něj jen to, co má váš miláček opravdu rád a s chutí se do toho pustí.

„Je to jako u člověka. Každý má rád něco jiného a tady máte velký prostor k vlastní realizaci. Mohli bychom ke korpusu prodávat přímo zdobicí balíček. Ale takhle může dát každý do tohoto netradičního pamlsku i kus svého nápadu,“ upozorňuje Michaela.

5376B2B9-0B7B-4436-8B9A-2781EABE21C1

Důležité je také, aby se pejsek zbytečně nepřecpal. Malým plemenům je lepší naservírovat méně zdobený dort a po menších porcích. Větším rasám můžete o něco přilepšit.

Přejeme vašim miláčkům dobrou chuť. Budeme také rádi, když nám svůj výtvor vyfotíte a pošlete.

 
Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod.

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

pozitiva: rychlost a spolehlivost

Ověřený zákazník , před 2 měsíci

Dobrý přístup obsluhy,

Ověřený zákazník , před 3 měsíci

Jsem moc spokojená

Ověřený zákazník , před 3 měsíci