Menu

5+2 psích celebrit na Instagramu, které musíte poznat

Publikováno: 5. 3. 2019
Rubrika:  Zajímavosti
stažený soubor

Dostal se jen k pár epizodním roličkám a už má zapsaný rekord v Guinessově knize. Přesto je to největší hvězda své kategorie na Instagramu. Devítiletý pomeranian Jiff the Pom z americké Illinois však není zdaleka jediný pejsek, kterého sledují miliony fanoušků.

Se zvířecími celebritami se na sociálních sítích doslova roztrhl pytel. Mají dokonce své agentury, které je zastupují, a vydělávají svým páníčkům nemalé peníze. Také si rádi prohlížíte fotografie rozkošných chlupáčů? Pak určitě zamiřte na Instagram. Máme pro vás tipy na ty nejzajímavější profily.

Jiff the Pom

S téměř 9 miliony followerů kraluje internetu z takřka nesesaditelné pozice. Srdce fanoušků si získal velmi rychle. Vypadá jako plyšový medvídek a moc rád se fotí v oblečení a roztomilých pózách. Navíc je rekordmanem v rychlé chůzi na předních tlapkách a na požádání vyfikne perfektní stojku. A je také herec. V roce 2014 si zahrál například ve videoklipu Katty Perry k písni „Dark Horse”.

Tuna

Tohohle pejska znají snad všichni Češi, i když nikdy nezapnuli internet. V roce 2015 totiž zaplavil naši televizi i billboardy v reklamě na Kofolu. Zahrál si v ní šišlajícího, trochu zlomyslného pejska Štefana. Ve skutečnosti je to osmiletý kříženec čivavy a jezevčíka z Los Angeles, který je pojmenovaný po tuňákovi. Poznáte ho na první pohled podle výrazného předkusu. Jeho majitelka Courtney Dasher ho adoptovala ve 4 měsících poté, co ho původní majitel odložil u cesty. Když dala jeho první fotografie na internet, tak obrovský úspěch nečekala. Dnes už o něm napsala knihu a péčí o něj a jeho slávou se živí.

Boo

První pejsek, který prorazil na sociálních sítích, byl kalifornský pomeranian Boo se svým typickým sestřihem kožíšku. Jeho páníčci mu založili profil na Facebooku už v roce 2009. Fotili ho nejčastěji s jeho psím parťákem Buddym. Až do září 2017, kdy Buddy zemřel. Tehdy byl jedenáctiletý Boo už velmi slavný, fotila se s ním nejedna celebrita, navštěvoval děti v nemocnicích a vydával dárkové předměty i knihy. Se svou nezaměnitelnou chundelatou hlavou kraloval také Instagramu. Dnes už si na internetu prohlédnete bohužel jen jeho staré snímky. Letos v lednu podlehl onemocnění srdce, se kterým bojoval delší dobu (říká se, že mu zlomil srdce právě odchod Buddyho) a připojil ke starému kamarádovi.

Maru

Jedenáctiletý shiba inu patří mezi hrstku mazlíčků, kteří přesáhli na Instagramu hranici 2 milionů fanoušků. Jako jediný z nich ale není ze Spojených států - jeho páníček žije v Japonsku. Sláva tohoto pejska začala stoupat v roce 2007, kdy se na YouTube objevilo jeho první video.

Marnie

Hlava nakloněná na stranu a neustále vyplazený jazyk. Ani tohohle mazlíčka si s jiným určitě nespletete. Shih tzu Marnie oslavila už 16. narozeniny, ale slavná je až v poslední době. Před 5 lety ji totiž adoptovala nová panička, televizní producentka Shirley Braha, a sdílením roztomilých fotografií z ní udělala celebritu. Za neustále nakloněnou hlavu a jazyk na stranu podle ní může porucha vestibulárního systému, kterou fenka trpí.

Taspir Tirion

I v České republice máme pejsky, kteří se chlubí krásnými fotkami a fanoušky na sociálních sítích. Přestože nedosahují takových čísel jako jejich zahraniční kolegové, určitě stojí za pozornost. Třeba dvouletý pomeranian Taspir módní blogerky Iny T, který se chlubí věcmi i od nás.

Berta & Vladimir

Rozkošní placatí čumáčci neodmyslitelně patří k české značce originálních módních doplňků pro mazlíčky Pawsome. Jejich majitelka je často využívá jako modely. Focení ji ale evidentně moc baví, protože snímky svých miláčků těší i fanoušky na Instagramu. Jak jinak, než s šátky či motýlky kolem krku.

Doporučujeme:

 
Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod.

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

pozitiva: rychlost a spolehlivost

Ověřený zákazník , před 2 měsíci

Dobrý přístup obsluhy,

Ověřený zákazník , před 3 měsíci

Jsem moc spokojená

Ověřený zákazník , před 3 měsíci