Menu

Esmeralda, Clyde, Bambi nebo Arnold: I celebrity milují pejsky

Publikováno: 10. 3. 2017
Rubrika:  Zajímavosti
famous

Ovčák Angel na vodítku Chucka Norrise, corgi Barry sedící u nohou královny Alžběty, novofundlanďan Bumble inspirující Charlese Dickense, čivava Chiquita ležící na klíně Madonny. Jak je vidět, pejskaření není pouze doménou „obyčejných” smrtelníků. Psí milovníky najdeme i mezi herci, zpěváky, politiky, literáty a dalšími veřejně známými osobnostmi. Podívejte se, kterým pejskům vtiskla slávu zvučná jména jejich páníčků.

Tak například bývalý americký prezident Barack Obama a jeho rodina vlastní portugalského vodního psa jménem Bo. Britský herec Orlando Bloom má doma Sidiho, což je íránské plemeno saluki. Herečka Anne Hathaway pečuje o čokoládového labradora Esmeraldu, společníkem její kolegyně Evy Mendes je zase krátkosrstý belgický ovčák Hugo. Moderátorka Oprah Winfrey si domů pořídila zlatého retrívra jménem Arizona.

Psí společnost tenistce Venus Williams dělá americký pitbulteriér Bambi. Miláčkem zpěváka Justina Timberlakea je boxer Brennan. Hokejista Wayne Gretzky si domů pořídil jezevčíka Clydea, herečtí manželé Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones chovají křížence maltézáčka a pudla jménem Figaro a herec Jim Carrey si zase oblíbil německou dogu, kterou pojmenoval George.

Vydáme-li se kousek do historie, i tady najdeme řadu psích milovníků. Andy Warhol měl doma jezevčíky Amose a Archieho, spisovatel John Steinbeck pudla Charleyho. Inspirací malíře Pabla Piccasa byl jeho afghánský chrt Kasbec.

Mnohé slavné osobnosti mají také srdce na správném místě a své mazlíčky si pořídily z útulků, a to někdy dokonce ve vícero kusech. To je případ zpěvačky Miley Cyrus, producenta Simona Cowella, herečky Hilary Swank, Drew Barrymore nebo Kevina Spaceyho.

Ovšem ani české celebrity s pejskařením nezahálejí. Tak například zpěvačka Helena Vondráčková má doma fenku německého ovčáka Elsu, bývalá první dáma Dagmar Havlová vlastní boxerku Grace, zpěvák Václav Noid Bárta chová rotvajlera Arnolda, zpěvačka Marta Jandová si pořídila fenku Parson Russell teriéra jménem Katze a modelce Michaele Salačové dělají radost její dva čínští chocholatí psi jménem Adam a Alfo.

 
Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod.

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

pozitiva: rychlost a spolehlivost

Ověřený zákazník , před 3 měsíci

Dobrý přístup obsluhy,

Ověřený zákazník , před 3 měsíci

Jsem moc spokojená

Ověřený zákazník , před 3 měsíci