Menu

Hračky Tamer: Odolná česká kvalita pro všechny velikosti psů

Publikováno: 14. 12. 2016
Rubrika:  Tipy a rady
11020251_1493785010914838_6873861071875043626_o

Protože se nás tu a tam ptáte na konkrétní typ nebo značku chovatelských potřeb, vybrané věci vám pravidelně představujeme i na našem blogu. Tentokrát jsme si vzali pod drobnohled hračky českého výrobce Tamer, které vynikají hlavně nezkrotnou odolností. Mimo to jsou sympatické i tím, že existují ve variantách vhodných pro všechny velikosti plemen. Pojďte se s nimi seznámit blíže.

Jak už jsme psali, odolnost je hlavní doménou hraček Tamer. Poctivá ruční práce se tu snoubí s extra pevným materiálem, kterým často nebývá nic menšího než horolezecké polyamidové lano. Díky tomu si je může s klidem vychutnat i ten nejsilnější pes s bojovnými sklony, protože tyhle hračky jen tak nějaký ostrý zoubek nepřekousne. Tento materiál je navíc zdravotně zcela nezávadný a při častějším používání dokonce pomáhá čistit zuby psa.

Tamer nabízí širokou škálu druhů hraček - od aportovacích a přetahovacích, přes plavací a pískací až po pešky. Výhodou je, že drtivá většina hraček je k dispozici v různých velikostech podle toho, jak velké plemeno máte doma. Díky tomu si je užije miniaturní psík, malý, střední a velký pes i psí obr. A někoho z vás možná také zaujme, že se jedná o čistě českého výrobce a že hračky jsou pletené ručně. Kdo tedy hledá výjimečnou kvalitu, Tamer ho příjemně překvapí.

 
Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod.

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

pozitiva: rychlost a spolehlivost

Ověřený zákazník , před 2 měsíci

Dobrý přístup obsluhy,

Ověřený zákazník , před 3 měsíci

Jsem moc spokojená

Ověřený zákazník , před 3 měsíci