Menu

Nezničitelná zábava: Představujeme hračky Kong

Publikováno: 20. 9. 2016
Rubrika:  Tipy a rady
kong

Owen s Guccim jsou trhači, jak se na buldoky sluší a patří. Ne nadarmo je zapojujeme do testování produktů, které vám na BeCyDog.cz nabízíme. Pokud hračky, které hlásají extra odolnost, projdou zkouškou jejich ostrých zubů, jsme spokojení a máme jistotu, že opravdu něco vydrží. Hračky Kong tuhle zátěžovou zkoušku obstály na jedničku, tak se s nimi pojďme seznámit blíže.

Jestliže máte doma pejska, který se do hraček rád zakousne a nenechá na nich „nit suchou”, pak jsou hračky Kong prakticky to jediné, co mu můžete pořídit. Vydrží totiž opravdu maximum. Vděčí za to ultraelastickému přírodnímu kaučuku, ze kterého jsou vyrobeny. Ten, jak známo, je velmi pružný, pevný, odolný proti poškození a při deformaci se vrátí zpátky do původní podoby. Guma také zapřičiňuje, že hračky nevypočitatelně skáčou, díky čemuž zaujmou psí pozornost a probudí v něm přirozené lovecké pudy. Páníčci zase ocení to, že bezproblémová je i jejich údržba. Prostě je namočíte nebo jejich povrch otřete vlhkým hadříkem.

Kong nabízí široké portfolio hraček. Najdete v něm například aportovací edici Wubba, která je vhodná i pro vodní radovánky, protože umí plavat na hladině. Některé z hraček se zase hodí jako pomocník při výcviku nebo pro interaktivní bystření smyslů. Lze je totiž naplnit pamlsky, které musí pejsek dostat ven. Některé hračky dokonce obsahují pískátko a jak víme, hračky vydávající zvuky psi prostě milují.

K dostání jsou samozřejmě také oblíbení plyšáci, kteří - ač na první pohled vypadají měkkce - jsou vysoce pevní, protože jsou složení z většího množství vrstev plyše. A když se do nich váš pes zakousne, nemusíte se bát ani toho, že nadělá velký nepořádek. Hračka má totiž minimální objem vnitřní náplně, což snižuje množství odpadu po hře. Plyšáci jsou k dostání také ve variantě Knots, která má uvnitř sebe pevné přetahovadlo, díky kterému hračky odolají vašemu poměřování sil. Plyšáci edice Braidz jsou zase v podstatě pevně zamotaným uzlem, který se natahuje a napomáhá čištění zubů.

Pokud si rádi hrajete s tenisáky, naláká vás speciální edice hraček AirDog. Ty jsou oproti běžným tenisákům zdravější pro zuby. Váš pes se do nich snadno a bezpečně zakousne, protože jsou měkké, takže nehrozí, že by si odřel dásně nebo poničil chrup.

Vybrat si můžete z celé škály tvarů a velikostí, podle toho, jak velké plemeno doma máte nebo jak vášnivý temperament váš psí parťák má. Značka Kong nabízí i další řady hraček a servíruje novinky skoro jako na běžícím pásu. O nich vás budeme informovat na sociálních sítích nebo v newsletteru, tak nás sledujte :-)

Doporučujeme:

 
Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod.

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

pozitiva: rychlost a spolehlivost

Ověřený zákazník , před 2 měsíci

Dobrý přístup obsluhy,

Ověřený zákazník , před 3 měsíci

Jsem moc spokojená

Ověřený zákazník , před 3 měsíci