dsc_0010

Jak změřit pejska a vybrat správný produkt - kalhotky

Publikováno: 8. 9. 2016

Hárací kalhotky

V období hárání je u fen praktické používat hárací kalhotky. Díky nim ochráníte své povlečení, čalounění, podlahy, koberce apod. Fenka však také musí mít prostor na to, aby se mohla vyčistit, je zdravé ji tedy nechat i nějakou dobu během dne „naostro“. Existují dva typy háracích kalhotek – navlékací klasické kalhotky a kalhotky s přezkou. Každé mají své plusy i mínusy. U obou typů je prostor na prostrčení ocásku a na umístění slipové vložky. Kalhotky nejsou ochranou před početím a venku je fenka nesmí mít, aby měla možnost vykonat potřebu.

Navštivte naši prodejnu v Brně

Kalhotky s gumičkou lépe drží na místě, fence se sami nesundávají, avšak kvůli pevnosti se hůře nasazují a je nutné fenku řádně změřit. Kalhotky s přezkou jsou lehce nastavitelné a snadno se oblékají, častěji u nich však hrozí, že se sami sundají, jsou totiž volnější.

Jak fenku změřit?

Velikost kalhotek je dána obvodem kolem slabin. Krejčovským metrem změříte obvod těsně před zadníma nohama. Měřte obvod tak, aby fenku metr neškrtil a bylo ji to pohodlné. Díky tomu dostanete velikost, kterou potřebujete. Pokud naměříte hodnotu „mezi“, objednejte tu větší velikost. Výrobce Samohýl Exclusive udává hodnotu háracích kalhotek v nejnataženějším stavu gumičky.