Menu

Fipron spray a.u.v. 1x100 ml

  • Výrobce: Bioveta, a.s.
  • Kód: 8594004856937
  • Dostupnost: nedostupné 
 
Velikost psa:
		Vhodné pro velikost psa: malý
		Vhodné pro velikost psa: střední
		Vhodné pro velikost psa: velký
Stáří psa:
		Vhodné pro stáří psa: štěně
		Vhodné pro stáří psa: dospělák
		Vhodné pro stáří psa: senior

Popis

FIPRON 2.5 mg/ml kožní sprej 100 ml je antiparazitikum pro léčbu a prevenci napadení blechami a klíšťaty u psů a pro léčbu a kontrolu alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. Účinnost proti napadení blechami trvá u psa až 90 dnů. Proti klíšťatům trvá ochrana u psů až 5 týdnů.

Složení:

Fipronilum 402 mg v 1 pipetě 4,02 ml. Butylhydroxyanisolum, Butylhydroxytoluenum, Povidonum K-16,5, Polysorbatum 80, Ethanolum 96%, Diethylenglycoli monoethylether.

Použití:

Nepoužívejte u štěňat mladších 2 měsíců. Nevhodné k použití u nemocných zvířat nebo zvířat v rekonvalescenci. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na léčivou látku nebo na některou z pomocných látek. Nepoužívejte v průběhu březosti nebo laktace. Určeno pro vnější použití, podání na kůži.

Aplikujte na srst psa tak, aby se srst řádně navlhčila, ale vyhněte se oblasti očí. Při aplikaci srst pročesávejte a stříkejte proti růstu chlupů, aby přípravek pronikl až na kůži. Přípravek nechte přirozeně zaschnout bez vysušování.

Koupání zvířat 48 hodin před a po ošetření přípravkem se nedoporučuje. Přípravek je toxický pro včely, ryby a ptáky, proto jim nekontaminujte vodní toky.

Dávkování:

Dávkování je 3 ml roztoku na kg ž.hm., kterého se dosáhne šesti stisky dávkovacího mechanismu na 1 kg ž.hm. U zvířat s delší srstí můýe být tato dávka zvýšena až na dvojnásobek.

Doporučený minimální interval mezi aplikacemi je 4 týdny.

 
 
Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod.

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

pozitiva: vše jednoduše a rychle vyřízenono prostě brno.

Ověřený zákazník , včera

Jsem velice spokojená s komunikací obchodu

Ověřený zákazník , před 3 dny

Velmi dobré :) zkušenosti.

Ověřený zákazník , před 5 dny