Menu

Sáčky na kakačky - kompostovačky 4x15 ks

  • Výrobce: Beco Pets
  • Kód: 5060189754809
  • Dostupnost: nedostupné 
 

Popis

Sáčky na kakačky jsou vyrobené z kompostovatelného materiálu. Ve světě se zrecykluje asi jen 1 z 200 sáčků s exkrementy. Ty ostatní skončí nerozložené na smetištích a skládkách. Beco sáčky jsou proto vyrobené tak, aby se rozložily do 2 měsíců. Kromě toho, že jsou sáčky skvělé pro životní prostředí, jsou také navrženy s ohledem na funkce, jsou vyrobené velké a silné, aby se zabránilo neštěstí! A také skvěle pasují do Pocket vajíček! Kompostovaltelné sáčky jsou vyrobené ze škrobu, a aby se samovolně nerozpadly, je potřeba je skladovat na suchém a tmavém místě.
 
Velikost sáčku: 22,5 cm x 33 cm. Každá role obsahuje 15 sáčků, celkem 60 ks.

Materiál: kompostovatelný materiál, škrob

Značka Beco Pets: Anglická firma Beco Pets vyrábí praktické, zábavní a funkční produkty pro chlupáče. Používají výhradně recyklované a a EKO materiály s maximálním ohledem na kvalitu, design a cenovou dostupnost.

 
 
Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod.

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlost dodání. skvělé.

Ověřený zákazník , před 5 dny

Objevila jsem další prima e-shop s kvalitním zbožím, širokým sortimentem, sympatickými cenami. Určitě zase nakoupím., pozitiva: velmi vstřícná pracovnice e-shopu, ochotně poradí rychlé vyřízení objednávky kvalitně zabaleno, slabiny: první objednávka, žádnou nevýhodu jsem neshledala

Ověřený zákazník , před 5 dny

pozitiva: rychlost

Ověřený zákazník , před 6 dny