Menu

Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně 30 ml

  • Výrobce: Dokonalá láska
  • Kód: 8594197560024
  • Dostupnost: skladem - externí 
392 Kč
 
Velikost psa:
		Vhodné pro velikost psa: malý
		Vhodné pro velikost psa: střední
		Vhodné pro velikost psa: velký
Stáří psa:
		Vhodné pro stáří psa: dospělák
		Vhodné pro stáří psa: štěně
		Vhodné pro stáří psa: senior

Popis

Přípravek Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně je určen pro podpůrnou péči o dásně a zuby. Působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní. Díky účinným látkám a způsobu aplikace dochází ke správnému prokrvování dásní. Přípravek působí fytoncidně a antisepticky, omezuje růst bakterií. Díky aplikaci přípravku zamezíte tvorbě zubního plaku a tím také omezuje výskyt zubního kamene. Láska 01 také napomáhá odstranění zápachu.

Pejsci, kteří mají zánět dásní trpí bolestí a ztrátou chutí k jídlu. Při zanedbání péče jim hrozí ztráta zubu až celého chrupu. Nepodceňujte tedy nutnost léčby a především prevenci zdravého chrupu a dásní.

Hrubý povrch zubního kamene je prostředí, v němž se velmi snadno množí bakterie. Výskyt zánětů dásní je proto častější v případě zubního kamene. Zubní kámen se vytváří z důvodu stálé nebo časté přítomnosti zubního plaku. Proto je nutné zuby ošetřovat čištěním a dásně občas jemně masírovat. Zvláště pejskové s vrozenými dispozicemi a dědičným zatížením by měli dentální hygienu podstupovat pravidelně. 

Jaký je výsledek při použití Lásky 01:

  • pružné a prokrvené dásně
  • pevně uchycený chrup
  • čistý chrup bez plaku (pokud předtím nebyl dlouhodobě vystaven účinkům zubního kamene)
  • měknutí a rozpad stávajícího zubního kamene a možnost snadného odstranění bez anesteze
  • odléčení zánětu a prevence před jeho častými výskyty
  • dezinfikovaná a čistá oblast ústní dutiny
  • příjemná přírodní vůně

Složení: lněný olej, řepkový olej, vitamin E, extrakt z grapefruitových semen (grapefruitový extrakt, olivový olej), mandlový olej, esenciální olej - citron, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - máta kadeřavá, esenciální olej - tymián, esenciální olej - heřmánek modrý, esenciální olej - myrha, esenciální olej - koriandr

Dávkování: 2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy. Naneste na plošku očištěného prstu, na gázu, tampon, nebo na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a kolem uchycení zubů po dobu cca 2 minut. Do zlepšení provádějte aplikaci dvakrát denně, minimálně dvě hodiny před jídlem. Až dojde ke zlepšení stavu zvířete, aplikujte přípravek 1x až 3x týdně.

Upozornění: Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte u psů s onemocněním slinivky. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.  Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

 

 

 

 
 
Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod.

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlé dodání, osobní přístup, parkování ve dvoře u prodejny, vše super, vřele doporučuji :))

Ověřený zákazník , před 17 hodinami

Velmi rychlé jednání, vše přišlo v pořádku.

Ověřený zákazník , před 21 hodinami

Kvalitní hračky pro pejsky

Ověřený zákazník , včera